Nieuw bij De Roo: Termijn Management
Martijne
  1 min

Geen vast, geen interim, de ideale tussenoplossing voor scholen

De juiste persoon op de juiste plek – snel en efficiënt
In het onderwijs draait alles om continuïteit en stabiliteit. Maar wat als er een tijdelijke vacature ontstaat op directieniveau en een interim-manager niet de juiste oplossing is?

Dit is precies waar Termijn Management van De Roo uitkomst biedt: een ervaren onderwijsprofessional voor een langere periode, zonder de intensiteit van een interim-opdracht.

Wat is Termijn Management?
Termijn Management is een vernieuwend concept dat de kloof overbrugt tussen vaste aanstellingen en interim-opdrachten. Soms heeft een school tijdelijk een directeur, rector of conrector nodig, maar is een interim-oplossing niet passend vanwege het gebrek aan draagvlak voor een interim manager of omdat er iemand gevraagd wordt die voor een langere termijn komt bouwen. Tegelijkertijd is een vaste benoeming niet mogelijk omdat de w&s procedure is mislukt of is een vast benoeming niet gewenst omdat er eerst rust moet komen, kwartiergemaakt moet worden of eerst onderzoek gedaan moet worden voor een langere periode. Kortom, er moet iemand komen voor een langere termijn, maar wel tijdelijk.

De Roo biedt ervaren interim schoolleiders die de ambitie en vaardigheden hebben om door te groeien naar een directiefunctie. Zij nemen de rol voor een langere periode (circa twee jaar) op zich en worden daarbij intensief begeleid en gecoacht door een ervaren mentor.

De voordelen van Termijn Management

  • Snelle invulling van de vacature– Geen tijdrovende wervingsprocedures.
  • Kostenefficiënt– Een vast maandelijks bedrag zonder verrassingen.
  • Ervaren leidinggevende uit het onderwijs– Kennis van het funderend onderwijs en direct inzetbaar.
  • Persoonlijke coaching en begeleiding– Een mentor vanuit De Roo helpt de kandidaat zich verder te ontwikkelen.
  • Flexibele oplossing– Geen langdurige verplichting, met de mogelijkheid tot een tijdelijk dienstverband via De Roo.

Waarom nu?
We zien dat scholen vlak (voor de zomerperiode) vaak met vervangingsvraagstukken zitten. Door nu al vooruit te kijken en tijdig een oplossing te vinden, kunnen scholen zonder zorgen het nieuwe schooljaar starten. Met Termijn Management biedt De Roo een duurzame, flexibele en betaalbare oplossing voor deze uitdagingen.

Benieuwd naar de mogelijkheden? Neem contact met ons op en ontdek hoe we samen een passende oplossing kunnen vinden.